Неадеквата тримали четверо: У київському метро сталася НП (відео)

Заспокоїти дебошира вдалося не відразу і співробітникам метрополітену довелося викликати поліцію.

Заспокоїти дебошира вдалося тільки кільком чоловікам відразу. Фото: Фейсбук.

У Києві, на станції метро Оболонь, у четвер, 28 листопада, молодий чоловік влаштував дивний дебош. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Як повідомляється, молодий чоловік з невідомих причин почав кидати у працівників метрополітену скляні пляшки. Заспокоїти дебошира вдалося не відразу і співробітникам метрополітену довелося викликати поліцію. Для того, щоб скрутити агресивного молодика, знадобилося чотири людини.

Що стало причиною такої неадекватної поведінки – невідомо, але очевидці події зазначили, що таких людей не можна підпускати до пасажирів. У коментарях під публікацією користувачі висловили припущення, що молодий чоловік перебував під впливом наркотиків або алкоголю і саме тому він був неадекватний.

Її приклад надихнув багатьох: Одеситка відсудила у міськради 12 тисяч доларів на ремонт свого авто

п’ятниця, 10 липень 2020, 22:58

Судове рішення зустріли "на ура" усі місцеві жителі і особливо - автолюбителі. У Одесі, де під час негоди 7 і 8 липня впали 111 дерев, власниця автомобіля відсудила у міськради 12 тисяч доларів на ремонт свого авто. Київський районний суд задовольнив ї...

Знайшли шоковані сусіди: У Києві однорічна дитина сама "гуляла" сходами багатоповерхівки (відео)

п’ятниця, 10 липень 2020, 22:00

Соцслужби обіцяють взятися за виховання батьків, а поліція виписала їм штраф. У Києві дівчинка самостійно "гуляла" сходами багатоповерхівки. Дитина у віці 1 рік і 3 місяці подолала відстань з першого по п'ятий поверх сходової клітки, а батьки відсутніс...