Неандертальці з'явились не в Європі: Відкриття світового значення в Ізраїлі змінює погляд на еволюцію людини

У центрі Ізраїлю археологи виявили останки стародавньої людини, що жила близько 130 000 років тому, інформують Патріоти України.

Це може бути останнім свідченням первісної групи, з якої з'явилися неандертальці - причому не в Європі, а на Близькому Сході. За місцем знахідки їй присвоїли назву «Хомо Нешер-Рамле». Після тривалого аналізу виявлених фрагментів черепа дослідники опублікували 24 червня головний висновок: він належить раніше невідомому типу архаїчного типу гомінідів.

Знахідка в вапняковому кар'єрі в центрі Ізраїлю дозволила стверджувати, що це був один з останніх представників невідомої науці древньої групи доісторичних гомінідів, який міг бути предком європейського неандертальця.
Відкриття міжнародної групи на чолі з ізраїльськими археологами прикрасило обкладинку останнього номера престижного наукового журналу Science Magazine, де опубліковані дві статті, що обговорювали будову знайдених фрагментів черепа, а також первісні інструменти і кістки тварин, виявлені в тому ж місці під час розкопок.
Як сказав професор антропології Тель-Авівського університету Ісраель Гершкович, який керував аналізом черепа, «ця скам'янілість змінює багато наших поглядів на людську еволюцію і особливо - неандертальців, які, як вважалося раніше, з'явилися в Європі, але тепер їх місцем народження може виявитися Близький Схід».

"Приїхав через 20 хвилин, тіло було у швидкій": Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові, який скаржився на тиск

четвер, 23 березень 2023, 18:59

Командир Дмитра Гульчука - курсанта Львівського університету внутрішніх справ, який застрелився на території навчальної установи, - стверджує, що не конфліктував із хлопцем і буллінгу не було. Станіслав Пась заявив, що 18-річний юнак останній тиждень с...

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...