Неандертальці з'явились не в Європі: Відкриття світового значення в Ізраїлі змінює погляд на еволюцію людини

У центрі Ізраїлю археологи виявили останки стародавньої людини, що жила близько 130 000 років тому, інформують Патріоти України.

Це може бути останнім свідченням первісної групи, з якої з'явилися неандертальці - причому не в Європі, а на Близькому Сході. За місцем знахідки їй присвоїли назву «Хомо Нешер-Рамле». Після тривалого аналізу виявлених фрагментів черепа дослідники опублікували 24 червня головний висновок: він належить раніше невідомому типу архаїчного типу гомінідів.

Знахідка в вапняковому кар'єрі в центрі Ізраїлю дозволила стверджувати, що це був один з останніх представників невідомої науці древньої групи доісторичних гомінідів, який міг бути предком європейського неандертальця.
Відкриття міжнародної групи на чолі з ізраїльськими археологами прикрасило обкладинку останнього номера престижного наукового журналу Science Magazine, де опубліковані дві статті, що обговорювали будову знайдених фрагментів черепа, а також первісні інструменти і кістки тварин, виявлені в тому ж місці під час розкопок.
Як сказав професор антропології Тель-Авівського університету Ісраель Гершкович, який керував аналізом черепа, «ця скам'янілість змінює багато наших поглядів на людську еволюцію і особливо - неандертальців, які, як вважалося раніше, з'явилися в Європі, але тепер їх місцем народження може виявитися Близький Схід».

Прямо у аеропорту: В Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...

Китайський апарат Tianwen-1 зробив облетів весь Марс, зафільмувавши раніше не досліджені частини планети

п’ятниця, 1 липень 2022, 9:23

Найцікавішими для науковців стали перші знімки Південного полюса, звідки імовірно розпочнеться колонізація планети. Безпілотний китайський космічний корабель Tianwen-1 відправив на Землю зображення різних місць Марса, включаючи його південний полюс. Пр...