Небезпечне зілля з підтасованими результатами: ​Науковці розкритикували російську вакцину “Супутник V” у спеціалізованому медичному журналі The Lancet

Ряд міжнародних експертів і вчених розкритикували російську вакцину від коронавірусу «Супутник V». Відповідну статтю опублікували в авторитетному медичному виданні The Lancet, зазначають Патріоти України.

Так, експерти засумнівалися в попередніх результатах третього етапу випробувань російського препарату. Вони звернули увагу на відсутність відкритих даних, на підставі яких були зроблені висновки російських вчених. Експерти підкреслюють, що обмежений доступ до вихідних даних тільки посилює недовіру до результатів.

Вчені також вважають, що в статистиці і результатах третьої фази випробувань російської вакцини присутні явні помилки і множинні невідповідності. Крім того, Росія відмовляється надати повний звіт про випробування до їх завершення.

“Бракує певної важливої інформації, наприклад, про клінічні параметри, що визначають підозру на COVID-19. А також про те, які діагностичні протоколи використовувалися, коли проводилося ПЛР-тестування, який конкретний метод був застосований або скільки циклів ампліфікації було використано. Спосіб визначення підозри на COVID-19 міг призвести до упередженості при ПЛР-тестуванні, яке використовується для оцінки кількості підтверджених випадків COVID – 19, а це є вирішальним для визначення ефективності”, – йдеться в статті.

У відповідь на критику в Росії заявили, що головним показником російської вакцини є те, що на сьогоднішній день вона зареєстрована в 51 країні світу, при цьому всі інші невідповідності назвали “помилками друку”.

Підрив Каховської ГЕС: Окупанти кинули людей на лівому березі напризволяще, в Олешках ситуація критична

середа, 7 червень 2023, 10:50

Станом на 09:40 середи, 7 червня, люди на контрольованому росіянами лівому березі Дніпра все ще заблоковані на горищах та верхніх поверхах своїх будинків. Хтось намагається самотужки евакуюватися, хтось перечікує. Про це повідомляє блогер "Николаевский...

Хімікати і збудники інфекційних хвороб у криницях: У МОЗ попередили українців про небезпеку через підрив ГЕС

середа, 7 червень 2023, 9:59

На дні Каховської ГЕС могло бути багато небезпечних для здоров’я речовин. Через підрив дамби окупантами вони можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на підтопленій території. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я, пере...