Небезпечні "розваги": Росіянка загинула страшною смертю у власній ванній (фото)

Мешканка міста Кірово-Чепецьк Кіровської області (Росія) загинула, взявши з собою в ванну мобільний телефон. Про це пише місцеве видання "Про город Киров", передають Патріоти України.

Відзначається, що 26-річна Євгенія поставила смартфон на зарядку і лягла в наповнену ванну. В один момент впустила телефон в воду. Ця необережність стала фатальною – дівчину вбило ударом струму.

При цьому, за словами лікарів смерть настала миттєво. Бездиханне тіло дівчини знайшли її батьки. Слідчий комітет у Кіровській області почав розслідування за фактом загибелі Євгенії. Згідно з інформацією на сторінці в соцмережі, вона закінчила соціально-економічний факультет ВятДУ.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...