
Мешканка міста Кірово-Чепецьк Кіровської області (Росія) загинула, взявши з собою в ванну мобільний телефон. Про це пише місцеве видання "Про город Киров", передають Патріоти України.
Відзначається, що 26-річна Євгенія поставила смартфон на зарядку і лягла в наповнену ванну. В один момент впустила телефон в воду. Ця необережність стала фатальною – дівчину вбило ударом струму.

При цьому, за словами лікарів смерть настала миттєво. Бездиханне тіло дівчини знайшли її батьки. Слідчий комітет у Кіровській області почав розслідування за фактом загибелі Євгенії. Згідно з інформацією на сторінці в соцмережі, вона закінчила соціально-економічний факультет ВятДУ.
Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...