Небезпечні "розваги": Росіянка загинула страшною смертю у власній ванній (фото)

Мешканка міста Кірово-Чепецьк Кіровської області (Росія) загинула, взявши з собою в ванну мобільний телефон. Про це пише місцеве видання "Про город Киров", передають Патріоти України.

Відзначається, що 26-річна Євгенія поставила смартфон на зарядку і лягла в наповнену ванну. В один момент впустила телефон в воду. Ця необережність стала фатальною – дівчину вбило ударом струму.

При цьому, за словами лікарів смерть настала миттєво. Бездиханне тіло дівчини знайшли її батьки. Слідчий комітет у Кіровській області почав розслідування за фактом загибелі Євгенії. Згідно з інформацією на сторінці в соцмережі, вона закінчила соціально-економічний факультет ВятДУ.

Обдурила режим спецперевезень: У Чернівцях бабуся покаталась містом, причепившись до драбини тролейбуса (відео)

субота, 30 травень 2020, 17:43

Жінка літнього віку причепилась до драбини позаду тролейбуса дев’ятого маршруту, аби дістатися до вулиці Руської. У Чернівцях літня жінка прокаталася містом, причепившись до драбини тролейбуса, який курсує в режимі спеціальних перевезень. Таке відео з’...

Білорусь "палає" від пандемії, влада приховує кількість "вбитих" COVID-19

субота, 30 травень 2020, 17:35

Статистика смертей занижується у багато разів, переконують фахівці, навіть якщо кількість хворих у Білорусі не занижується. Станом на 30 травня у Білорусі зареєстровано 41 658 осіб з позитивним тестом на COVID-19. Свіжі дані оприлюднило міністерство ох...