"Небезпечні зв'язки": Відео втечі горе-коханця по мотузці з балкона стало хітом мережі

Видно, як жінка поспіхом викидає з балкону одяг горе-коханця, а через мить до них на балкон вискакує інший чоловік - законний.

В мережі набрало значної популярності відео, зняте очевидцями на вулиці Серпуховській в Москві, де чоловік в спідній білизні спускається по простирадлах з четвертого поверху, тікаючи від ревнивого чоловіка своєї коханки. Відео опубліковано вTelegram-каналі "Що там у Москві?", передають Патріоти України.

Кадри, очевидно, було знято в той момент, коли в квартиру повернувся чоловік і застукав свою дружину на гарячому. Видно, як жінка поспіхом викидає з балкону одяг горе-коханця, а через мить до них на балкон вискакує інший чоловік - законний.

Зраджений чоловік намагається упіймати і помститися горе-коханцю, але той спускається на поверх нижче і вже майже рятується на балконі сусідки поверхом нижче. Та все пішло не за його планом: літня жінка накинулася на нього з віником.

В цей час знизу зібрався натовп людей, які кричали: "Попалися, грішники!". Однак, як з'ясувалося, гарячі кадри, що збурили уяву багатьох, виявилися зйомками фільму "Небезпечні зв'язки".

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...