Небезпечніші за Єллоустон: Вчені попередили про загрозу низки землетрусів

Під річкою Міссісіпі у США в тектонічній плиті є слабке місце, вкрите безліччю дрібних тріщин.

Під Міссісіпі причаїлася небезпека. Фото: myplanet.com.ua.

Дослідники попереджають, що на території США, на півдні Середнього Заходу, де немає жодного вулкану, може як і кілька століть тому виникнути "геологічна аномалія" у вигляді серії землетрусів. Про це повідомляє портал "Планета новости", передають Патріоти України.

За історичними свідченнями, тоді в землі з'являлися величезні тріщини, в них провалилася велика кількість людей, які загинули. Згідно хроніці, в штаті Теннесі, на місці однієї з тріщин, утворилося глибоке озеро, яке існує і сьогодні. Також є інформація про те, що під час кожного з землетрусів, люди чули звук, який нагадував грім. Також є свідчення, що в небі помічали страшні хмари, потім виник густий туман з неприємним запахом, який дуже нагадував смог, а коли туман опустився низько, стало дуже складно дихати.

Згідно з основною версією вчених, землетруси сталися через те, що під річкою Міссісіпі у тектонічній плиті є слабке місце, вкрите безліччю дрібних тріщин. Експерти додали, що даний регіон є "сейсмологічно небезпечним" і в будь-який момент ця "слабка зона" може не витримати і спровокувати низку сильних землетрусів.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...