Небезпечно для очей: У Луцьку в повітрі "зашкалила" отруйна речовина

В зоні впливу полів фільтрації ЗАТ "Гнідавський цукровий завод" виявлені значні перевищення гранично допустимих показників аміаку.
У Луцьку значне перевищення концентрації аміаку. Ілюстрація: соцмережі.

У Луцьку виявили значні перевищення гранично допустимих концентрацій аміаку. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я України, передають Патріоти України.

За даними ГУ "Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України", в зоні впливу полів фільтрації ЗАТ "Гнідавський цукровий завод" виявлені значні перевищення гранично допустимих показників.

У зв'язку з цим у Центрі підготували відповідну пам'ятку. "Аміак – безбарвний газ із характерним різким запахом і їдким смаком. Вогненебезпечний, утворює вибухові суміші з повітрям, отруйний. Особливо небезпечний для очей", – йдеться в ній.

Також описані ознаки отруєння аміаком:

  • сильний кашель і задуха;
  • різь в очах;
  • порушення частоти пульсу
  • почервоніння шкіри;
  • подразнення слизових оболонок і шкірного покриву.

"Пам'ятайте! Своєчасна і правильно надана перша медична допомога врятує життя потерпілому від аміаку. При підозрі поразки не допускайте жодних фізичних навантажень, пийте якомога більше теплого молока, чаю і обов'язково зверніться за медичною допомогою", – порадили фахівці.

Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

субота, 24 серпень 2019, 4:00

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час. На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особ...

Хіти тижня. Це повинен побачити кожен українець: Боєць "Айдара" з Ізраїлю розповів, за що воює на Донбасі (відео)

субота, 24 серпень 2019, 3:00

На боці ЗСУ в 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар" воює доброволець з Ізраїлю на ім'я Григорій. Боєць "Айдара" Григорій поїхав з батьками з України ще дитиною - в 9 років. Повернувся назад, коли трапився Майдан. "(Про Україну - ред.) Я практичн...