"Небезпечно для серця та тиску": У РФ лікарка порадила пацієнту не дивитися програми Володимира Соловйова

Лікарка однієї з поліклінік Пролетарського району міста Саранська в РФ рекомендувала пенсіонеру відмовитися від перегляду передач з Володимиром Соловйовим. Про це пише місцеве видання, передають Патріоти України.

Літній чоловік звернувся до фахівця зі скаргами на високий тиск і прискорене серцебиття. В ході бесіди з медиком він повідомив, що регулярно дивиться програми з Соловйовим і сильно переживає через побачене. "Звірства українських фашистів", "гей-вакханалія на Заході", "швидкий крах долара і США — чуючи про таке, дійсно складно залишатися байдужим", — пишуть журналісти.

Крім того, через пізній час початку передачі пенсіонеру доводиться пити тонізуючі напої. Особливо сильно чоловік пристрастився до міцної кави, що також не кращим чином позначається на серці. В результаті місцевий ескулап дала незвичайну рекомендацію — відмовитися від перегляду шоу з Володимиром Рудольфовичем. «Лікар виписала пацієнтові необхідні медикаменти і рекомендувала якомога менше дивитися програми Соловйова», — вказує видання.

Ніхто з друзів у самогубство не вірить: Подробиці трагічної загибелі української моделі в Туреччині (фото)

понеділок, 14 червень 2021, 21:45

У Туреччині за загадкових обставин загинула 33-річна українська модель із Сум Анжеліка Сраб'янц. Дівчина випала з балкона на п'ятому поверсі, але сама трагедія сталася після її сварки з турком, з яким вона зустрічалася останнім часом. Друзі дівчини не ...

З'їздила помилуватися Харковом:17-річну дівчину зґвалтував і пограбував сусід по хостелу

понеділок, 14 червень 2021, 21:39

Куди дивилися господари закладу, котрі мали забезпечувати безпеку своїм гостям - питання риторичне. У Харкові затримали 43-річного підозрюваного в зґвалтуванні 17-річної сусідки по хостелу, повідомляють Патріоти України з посиланням на khar.gp.gov.ua. ...