У Всесвітній організації охорони здоров'я дійшли висновку, що розпорошення дезінфікуючих засобів є неефективним методом боротьби з коронавірусом. Про це повідомляється в нових рекомендаціях ВООЗ, передають Патріоти України.
Організація підкреслює, що такі заходи можуть завдати більше шкоди, ніж принести користі. Проведене дослідження показало, що розпорошення відбілювача або інших хімічних засобів на великій території неефективно. Це ж відноситься і до дезінфекції ультрафіолетом.
Дослідники дійшли висновку, що на вулиці засоби для дезінфекції, змішуючись з брудом та сміттям, втрачають свою ефективність. Тому їх розпорошення є марною тратою зусиль.
В організації охорони здоров'я також назвали неприйнятним обприскування дезінфекторами людей, оскільки це може завдати шкоди очам, шкірі, дихальним шляхам. У місцях, де розпорошувалися такі хімічні речовини, як формальдегід, агенти на основі хлору або сполуки амонію, було зафіксовано несприятливий вплив цих хімпрепаратів на здоров'я людей.
Виходить так, що і древні римляни до кінця не розібрались у тому, хто були оті завзяті пуни, що ледве не поклали край їхній республіці воєнним генієм Ганнібала і здатністю його сородичів відновлюватись ледве не з попілу. Упродовж понад двох тисяч років...
В Україні з початку повномасштабної війни триває загальна мобілізація, під час якої у ЗСУ призивають військовозобов'язаних громадян віком від 18 до 60 років. Деякі громадяни не підлягають мобілізації з різних причин, тому частина українців не може бути...