Небезпечний астероїд наближається до Землі

Астероїд наблизиться до Землі на мінімальну відстань в суботу, 6 червня, близько 6 години ранку.

Астрономи заявляють, що до Землі наближається небезпечний астероїд. Він пролетить в орбіті Землі вже на цьому тижні. Дослідники Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) повідомили, що в суботу, 6 червня, астероїд класу Атен, максимально наблизиться до Землі. Астероїд оцінений як потенційно небезпечний. Про це повідомляє Space Reference з посиланням на дані американського космічного агентства NASA, передають Патріоти України.

Як повідомляють астрономи, розмір астероїда складає 250-570 м, приблизно - розмір футбольного поля. Його відкрили ще у 2002 році та присвоїли номер 163348 (202 NN4). За даними агентства NASA, його траєкторія перетинає орбіту Землі.

Астероїд наблизиться до Землі на мінімальну відстань в суботу, 6 червня, близько 6 години ранку. "NASA стежить за величезним астероїдом, який за розміром може бути більше, ніж Empire State Building. За даними NASA, астероїд 163348 (2002 NN4) наблизиться до Землі вже в цю суботу, 6 червня. Його розмір оцінюється між 250 і 750 м. Небесне тіло має пролетіти повз нашої планети на відстані близько 5,2 млн км. Швидкість його становить 5,2 км/сек", - йдеться в повідомленні.

Крім того, відомо, що цей астероїд обертається під час свого польоту. Наступного разу цей астероїд наблизиться до Землі у 2029 році. У попередній раз дослідники зафіксували його наближення до Землі 28 серпня 2016 року.

Хіти тижня. Фото точно не для нервових: Вчені показали, як може виглядати людина після 25 років роботи з дому

понеділок, 13 липень 2020, 18:00

У мережі показали, як може виглядати людина, що працює віддалено і проводить щодня багато годин за комп'ютером. Зміни, які відбудуться з його тілом за 25 років такого життя, вражають. Відповідні кадри опублікувало видання MailOnline, передають Патріот...

Путіна висміяли за нове відео з ручкою

понеділок, 13 липень 2020, 17:56

Володимир Путін розкрутив ручку на нараді. Президент Росії Володимир Путін на робочій нараді покрутив ручку, яка лежала на столі. Відео моменту опублікував у Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторі...