
У Польщі у дипломата, якого евакуювали з Індії, виявили індійський штам коронавірусу. Це перший випадок у країні. Про це повідомляє "Польське радіо", передають Патріоти України.
Дипломат, що захворів на небезпечний варіант коронавірусу був доставлений до Польщі спеціальним літаком. Його евакуювали з Індії разом з дружиною і чотирма дітьми. Він уже тиждень перебуває в одній з інфекційних лікарень Варшави.
Інформацію про перший випадок виявлення в країні індійського штаму коронавірусу підтвердив професор Кшиштоф Пирч, вірусолог з Ягеллонського університету в Кракові.
Нагадаємо, індійський штам несе в собі три мутації, і одна з них пов'язана зі зменшенням ефективності існуючої іммуновідповіді як у вакцинованих, так і у тих, хто перехворів на вірус. Він також більш заразний і викликає більш важкий перебіг хвороби.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...