Небо над Угорщиною осяяла яскрава зелена куля: У мережу потрапило відео дивовижного явища

Яскрава зелена куля осяяла нічне небо над Угорщиною. Незвичайне природне явище вдалося зафіксувати на відео. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, зазначають Патріоти України.

Явище зафіксували ще 13 січня, але інформація про нього набула широкого поширення тільки зараз. Великий метеор жителі Угорщини спостерігали з різних місць по всій країні. Камери відеоспостереження зафіксували його. Наразі невідомо, чи впав метеор на землю, ставши метеоритом, чи згорів в атмосфері.

Астрономи називають метеори "зірками, що падають". Поки космічне тіло рухається у космосі, його називають метеороїдом. Коли метеороїд входить в атмосферу, він стає метеором. Все, що не згорає і падає, називається метеоритом.

Яскравіший від Місяця: у небі над США розсипався і згорів осколок комети (відео)Переважно метеори, що падають на Землю, залишаючи вогненний слід при згорянні. Найбільш яскраві та помітні метеори іноді називають болідами. Боліди спостерігають приблизно раз на тисячу випадків.

az ország minden tájegységéről érkezett észlelés az óriási tűzgömbről. A fényes meteor több másodpercig szelte át az eget:

Строковик Нацгвардії збив російський штурмовик Су-25 (відео)

середа, 10 серпень 2022, 22:27

Боєць Національної гвардії України збив російський штурмовий літак Су-25, коли той здійснював наліт на Запорізькому напрямку. . "У рашистів мінус ще один штурмовик Су-25. Під час ворожого нальоту на Запорізькому напрямку боєць Нацгвардії здійснив пуск...

Прибирання дало несподівані результати: Журналіст Портников знайшов у себе в квартирі прослуховування (фото)

середа, 10 серпень 2022, 21:42

У квартирі, яку винаймає у Львові журналіст Віталій Портников (Еспресо, Радіо Свобода), знайшли пристрій для прослуховування. Про це повідомив народний депутат від Євросолідарності Микола Княжицький у Facebook в середу, 10 серпня, передають Патріоти Ук...