Небо розгнівалось: Росією пронісся смертельний ураган, багато жертв і постражалих (фото, відео)

Росією пронісся смертельний ураган

На Свердловську область Росії налетів потужний ураган, внаслідок якого загинуло троє людей і четверо постраждали. Сильний вітер повалив дерева і зірвав дахи з будівель, тисячі жителів області залишилися без електрики, передають Патріоти України.

Жертвами стихії стали щонайменше троє людей. За даними глави пресслужби регіонального главку МВС Валерія Горєлих, в Арамілі покрівля, яку відірвало вітром, упала на чоловіка, внаслідок чого той загинув.

Ще одна жертва – в Єкатеринбурзі. На робітника впав козловий кран на будівельному майданчику. Також відомо про чотирьох постраждалих, двоє з них госпіталізовані, пишуть місцеві ЗМІ.

У Свердловській області без електрики залишилися понад 100 тисяч осіб. У Міністерстві надзвичайних ситуацій попередили, що ураган може тривати всю ніч.


Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...