Вона розповіла, що водій маршрутки № 111 «Макіївка - Донецьк» відмовився везти її безкоштовно, не дивлячись на пред'явлення «посвідчення» «члена сім'ї загиблого військовослужбовця». «Сегодня очередной раз меня с таким удостоверением водитель не взял с остановки. У меня от такого отношения ком к горлу подступил», — заявила жінка.
За словами одного з пабліків, що описують життя в ОРДО, так звана «влада» не компенсує перевізникам обслуговування пільгових категорій населення. А на ділі все залежить від водія і його настрою. Жителі ОРДО в своїх коментарях не заступилися за жінку. Обурені люди писали, що ніхто його не змушував брати участь в «безглуздій бойні».
А багато і зовсім висловилися, що саме «завдяки» так званим «ополченцям» першої хвилі жителі непідконтрольних української влади територій опинилися з напіврозваленою промисловістю, убитою інфраструктурою, вимираючим населенням, туманними перспективами в майбутньому, невизнанням. «Сильно стало раздражать вот это „воевал за нас всех“. Всем и так давно очевидно, что вся эта „войнушка“, план большого грабежа и разорения. Поэтому уже нет повода гордиться, что побывал там», — пишуть обурені місцеві жителі.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...