Недоімперцям дали по пиці: Суд у Грузії виправдав таксиста, який кинув російських туристів через сварку про українську музику

Суд присяжних у місті Руставі виправдав таксиста, який кинув двох російських туристів на Гомборському перевалі після того, як між ними виник конфлікт через українську музику, передають Патріоти України.

Про це повідомив адвокат водія Амірана Бокучави Іраклій Чомахашвілі. Таксист мав доставити туристів із Тбіліського аеропорту до готелю у місті, але дорогою пасажири зажадали від водія вимкнути українську музику.

На цьому ґрунті між ними відбулася суперечка. В результаті таксист попрямував у протилежному від міста напрямку, піднявся на Гомборський перевал, де й висадив росіян та поїхав.

Згодом прокуратура Грузії опублікувала заяву з іншою версією подій, згідно з нею, конфлікт стався через гроші. Росіяни подали на водія до суду, заявивши, що він викрав їх та незаконно позбавив волі за національною ознакою. Таксисту загрожував термін від 7 до 10 років ув'язнення.

Однак колегія присяжних постановила, що дії Бокучави не підпадають під 3 частину статті 143 Кримінального кодексу Грузії (Незаконне позбавлення волі щодо двох чи більше осіб). Як заявив адвокат, засідання завершилось із рахунком 12:0.

"Присяжні вважали, що відтворення української пісні для росіян та захист своїх національних інтересів не є злочином! Я хочу подякувати всім! Сьогодні ми від імені народу перемогли російський імперіалізм", - написав Чомахашвілі.

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...