
Дніпровський районний суд Києва оштрафував на 119 грн чоловіка, який ображав правоохоронців. Про це йдеться в постанові суду від 6 грудня 2019 року, передають Патріоти України.
Як зазначено в постанові, в жовтні 2018 року чоловік, інвалід ІІ групи, у стані алкогольного сп’яніння на прибудинковій території нецензурно висловлювався в бік співробітників поліції, зокрема вигукував: «Мусора п*дараси», чим порушив громадський спокій та порядок громадян.
На судовому засіданні чоловік свою провину визнав. Суд кваліфікував його дії як дрібне хуліганство і призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 119 грн.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...