
У російському місті Кисловодськ мер влаштував для дітей "патріотичний" захід до Дня перемоги. Хлопців підліткового віку "розстрілювали останнього фашиста". "Опудало фашиста та окупанта" вивісили на воротах одного з будинків. Фото показав Тelegram-канал "Осторожно, новости", передають Патріоти України.
Забаву для дітей організували за дорученням члена пропутінської партії "Єдиної Росії" та мера ставропольського міста Кисловодськ Євгена Моїсеєва.
Діти були одягнені у російську військову форму. Мали георгіївську стрічку на грудя. Не обійшлося і без окупантської Z-символіки. Опудало вони розстрілювали з пневматичної гвинтівки.
"Наше молодше покоління з дитинства має знати про те світове зло, ім'я якому фашизм, нацизм, який сьогодні знову намагається відродитися. Ми цього ніколи не допустимо. Ми виховуємо наших дітей патріотами та захисниками Вітчизни", - заявив Моїсеєв.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...