Негода зносила все на своєму шляху: Чехією прокотився потужний торнадо, щонайменше троє загиблих, сотні поранених

Троє людей загинули внаслідок торнадо, який прокотився Південною Моравією у четвер ввечері та вночі. Про це вранці у п’ятницю повідомила чеському телебаченню речниця південноморавської служби порятунку Міхаела Ботова, повідомляють Патріоти України.

Раніше була інформація про одного загиблого, про якого вночі повідомив директор годонинської лікарні Антонін Тесаржик. У четвер ввечері шторм із градом розміром з тенісні м'ячі та торнадо накрив переважно регіони Бржецлав та Годонін. Шторм руйнував будинки, машини та зелені насадження. Медики надали першу допомогу, а потім перевезли 63 людини до лікарень, десять з яких отримали важкі поранення. "Нам не вдалося врятувати трьох пацієнтів, вони отримали смертельні ушкодження", - додала Ботова.

Однак, за її словами, зазначені цифри стосуються лише людей, перевезених до лікарень, крім того, є десятки людей, яких рятувальники врятували та залишили на місці. Також дехто звернувся за допомогою безпосередньо до лікарні, тому вони не пройшли через руки рятувальників, зазначила речниця.

Найбільш поширеними травмами були синці, відкриті переломи та травми голови. За словами Антоніна Тесаржика, ситуація виглядала як на полі бою. За словами Міхаели Ботової, не можна виключати інших постраждалих або загиблих, оскільки пожежники продовжують обшукувати завали будинків.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...