"Негр" більше не воює: На Донбасі ліквідували найманця "ДНР"

46-річний найманець народився 15 листопада 1973 року, а був убитий 7 травня 2020 року.

На Донбасі українські військові ліквідували бойовика терористичної організації "ДНР" з позивним "Негр". Про це повідомляється у Twitter-акаунті IgorGirkin, передають Патріоти України.

"Мельниченко Олександр Вікторович "Негр" полювання на укрів закінчив", - йдеться в повідомленні. 46-річний бойовик народився 15 листопада 1973 року, а був убитий на Донбасі 7 травня 2020 року.

Раніше в СБУ повідомляли, що Олександр Мельниченко з позивним "Негр" є командиром так званого "першого розвідувального взводу четвертої бригади" окупантів. Про обставини смерті Мельниченка не повідомляється.

Весна восени? У Києві на фото потрапила природна аномалія

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:19

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на...

У Туреччині знайшли унікальні артефакти, що доводять існування торгового шляху Мугла-Родос

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:52

Турецькі дослідники морських глибин виявили на дні Егейського моря унікальні артефакти, які є доказом існування торгового шляху між Муглою (Туреччина) і Родосом (Греція). Про це повідомляє видання Hürriyet, передають Патріоти України. За словами інсайд...