Неймовірна Алексіс і Книга рекордів Гіннеса: Кішка виконала 26 команд за хвилину (відео)

Встановленню світового рекорду передували роки тренувань.

Австрійка на ім'я Аніка Моріц разом зі своєю улюбленицею Алексіс встановили дивовижний рекорд. Кішка виконала 26 трюків всього лиш за хвилину, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Аніка живе зі своєю кішкою вже 11 років. Навчати її команд дівчина почала ще коли Алексіс була кошеням. Тому, встановленню світового рекорду передували роки тренувань.

Алексіс дуже любить вивчати нові трюки та команди. За словами Аніки, час навчання –улюблений час для них обох. "Кішки – це такі розумні маленькі істоти, які заслуговують на те, щоб з ними добре поводилися. Дресирування збагачує життя кота та запобігає появі поведінкових проблем", – розповіла Аніка Моріц.

Виконуючи вказівки господарки, Алексіс пройшлася змійкою між ногами, сіла по команді, розгорнула килимок, дала їй "п'ять", натиснула кнопку на іграшці, торкалася носом різних предметів, відкрила коробку та багато іншого. Загалом вона вправно виконала 26 команд за хвилину, і завдяки цьому потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

вівторок, 27 вересень 2022, 23:43

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України. У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, с...

"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

вівторок, 27 вересень 2022, 23:16

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції ...