Неймовірна Алексіс і Книга рекордів Гіннеса: Кішка виконала 26 команд за хвилину (відео)

Встановленню світового рекорду передували роки тренувань.

Австрійка на ім'я Аніка Моріц разом зі своєю улюбленицею Алексіс встановили дивовижний рекорд. Кішка виконала 26 трюків всього лиш за хвилину, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Аніка живе зі своєю кішкою вже 11 років. Навчати її команд дівчина почала ще коли Алексіс була кошеням. Тому, встановленню світового рекорду передували роки тренувань.

Алексіс дуже любить вивчати нові трюки та команди. За словами Аніки, час навчання –улюблений час для них обох. "Кішки – це такі розумні маленькі істоти, які заслуговують на те, щоб з ними добре поводилися. Дресирування збагачує життя кота та запобігає появі поведінкових проблем", – розповіла Аніка Моріц.

Виконуючи вказівки господарки, Алексіс пройшлася змійкою між ногами, сіла по команді, розгорнула килимок, дала їй "п'ять", натиснула кнопку на іграшці, торкалася носом різних предметів, відкрила коробку та багато іншого. Загалом вона вправно виконала 26 команд за хвилину, і завдяки цьому потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...