Неймовірно! Археологи знайшли "скарби" часів загибелі Помпеїв (фото)

Археологи знайшли у місті Помпеї дзеркала та скляні намистини часів виверження Везувію і назвали їх "скарбами чаклунки", повідомляють Патріоти України.

Вчені розкопали дерев’яну скриню у якій знайшли кристали, керамічні вироби, аметисти й бурштин. На додачу, вони виявили скарабеїв із Близького Сходу, сердолік з фігуркою майстра і скляну намистину з рельєфним зображенням голови римського бога Діоніса.

Фахівці припускають, що предмети належали слугам чи рабам. Адже, жоден артефакт не був зроблений із золота, яке тоді використовували багатії, зазначив директор археологічного парку “Помпеї” Массімо Осанна.

“Вони є предметами повсякденного життя жінок і є надзвичайними, оскільки розповідають мікроісторії жителів міста, які намагалися уникнути виверження”, - сказав Осанна.

Поза тим, у будинку знайшли тіла десятьох жінок і дітей, які загинули під час виверження вулкану Везувій. Наразі археологи намагаються встановити між ними родинні зв'язки.

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...

Хіти тижня. Моторошна НП: У Києві яхта з п'яною компанією пішла на дно (фото, відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 0:35

В Оболонському районі Києва у п'ятницю вранці, 8 листопада, між Собачим гирлом та Верблюжою затокою, затонуло судно. Як написала прес-служба КАРС "Київська служба порятунку" на своїй сторінці у Facebook, на місце НП одразу виїхали рятувальники та водол...