"Неймовірно плідні та життєздатні": На норвезькому ТБ заявили про вторгнення небезпечних "російських загарбників"

"Російський загарбник" - горбуша. Фото: NRK.

У річках Норвегії рекордно поширилася риба горбуша, яку також називають "російським лососем". Тепер вона становить загрозу для місцевої екосистеми. Про це заявила Норвезька національна телерадіокомпанія NRK, передають Патріоти України.

За словами експертів, горбуша витісняє іншу рибу, адже перемагає в боротьбі за прожиток і життєвий простір. "Ці російські загарбники загрожують норвезькому лососю. Ми вже можемо побачити наслідки вторгнення: багато річок на сході Фіннмарка закриті для рибальства, адже атлантичного лосося стало дуже мало", - підкреслили вони.

Попри позитивну оцінку потенціалу горбуші для рибальської промисловості, уряд країни включив цю рибу в чорний список. Норвезька влада витратить більше мільйона крон, щоб скоротити її популяцію. "Але горбуша - міцний горішок. Вона неймовірно плідна, а її потомство дуже життєздатне. Вона швидко росте і легко підіймається по самих бурхливих річках", - йдеться в статті.

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...