
На окупованих територіях Донецької та Луганської областей сплеск пневмоній, зокрема збільшилася кількість хворих на ГРВІ. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook, зазначають Патріоти України.
Високопосадовець повідомила з посиланням на ГО "Восточная правозащитная группа", що лише за минулий тиждень близько 600 місцевих жителів звернулися до лікарів з симптомами ГРВІ. А з підозрою на пневмонію — 91 людина.
Встановити етіологію пневмонії через відсутність тестів на визначення COVID-19 лікарі ОРДЛО не можуть.
Денісова звернулася до міжнародних гуманітарних організацій з проханням звернути увагу на ситуацію й посприяти у максимальному забезпеченні тестами на визначення коронавірусу, медичними препаратами та засобами особистого захисту цивільного населення.
Омбудсмен уточнила, що аналогічна інформація стосовно захворюваності на території анексованого Криму відсутня.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...