
У Києві чоловік повідомив у поліцію про викрадення авто. Згодом виявилося, що автомобіль не був на стоянковому гальмі і самовільно поїхав з парковки та потрапив у аварію, повідомляє патрульна поліція Києва, передають Патріоти України.
"Власник повідомив про незаконне заволодіння, а насправді автомобіль самовільно поїхав з місця паркування та спричинив ДТП. Цей курйозний випадок стався вчора на проспекті Науки. Власник залишив автомобіль Ford біля магазину і відійшов у справах. Коли повернувся, не виявив його на місці паркування. Чоловік забив на сполох та викликав поліцію з приводу заволодіння", - сказано у повідомленні.
Патрульні отримали від чергового інформацію, що схожий автомобіль щойно спричинив ДТП з автомобілями Volkswagen та Alfa Romeo.
"Як з'ясували патрульні, водій, імовірно, не поставив автомобіль на стоянкове гальмо. У результаті чого Ford вирушив у самостійну подорож проспектом і потрапив у ДТП", - повідомляє поліція.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...