
Бойові агрегати російських агресорів, які трохи менше тридцяти днів перебували в Зоні відчуження навколо Чорнобильської атомної електростанції, напевно виявилися покриті великим шаром радіоактивного бруду/пилу. Про це повідомив експерт профільної Державної корпорації "Енергоатом" Генріх Кальян, передають Патріоти України.
"Військова техніка Росії, яка майже місяць була розташована в зоні, незалежно від того, окопалася вона чи ні, – покривалася шаром радіоактивного бруду або пилу", – зазначив експерт. Спершу техніку окупантів у брудному вигляді відігнали в межі Білорусі. А потім частину відвезли назад в країну-агресор Росію.
Працівники атомної галузі, стверджує Кальян, добре розуміють, якою саме непростою справою є дезактивація всіх забруднених поверхонь будь-якої техніки, що побувала в зоні відчуження ЧАЕС. У такому процесі не обійтися без великої кількості води, яка подається під високим тиском. А потім в справу вступають спеціальні розчини або, в особливо важких випадках, прилад "піскоструй".
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...