"Нех*й шастать!": У Чорнобилі показали хоробре звірятко, яке проганяє з території авто (відео)

Мова йде про єнотовидну собаку.

У Чорнобильському заповіднику на відео потрапило миле звірятко, яке хоробро оберігає свою територію. Та так, що навіть машини змушені здавати назад, щоб не нарватися на його гнів. Мова йде про єнотовидну собаку, яка з одного боку потішила співробітників Чорнобильського Радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Але водночас, вони кажуть, що поведінка тварини може бути пов'язана з хворобою. Кадри з єнотовидною собакою з'явилися на сторінці Facebook організації, передають Патріоти України.

"Ось такі хоробрі звірі живуть на території нашого Заповідника. Єнотовидний собака не боїться ні автомобіля, ні людей, тому що це його ліс!" - пишуть у заповіднику.

З усім тим біологи кажуть, що така поведінка нетипова для єнотовидних собак, як і для інших невеликих хижаків. "Вони, швидше, втечуть чи сховаються, ніж агресивно кидатимуть на невідомого супротивника. Можливо, "єнотовидка" хвора. Є підозра на сказ. А це, звичайно, вже не так весело, як на відео. Хоча у природи свої закони. Людська мораль їм чужа", - додали фахівці.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...

Працювали у кафе й ресторанах: У Києві затримали банду іноземців, які обкрадали людей за схемою "підсід" (фото)

четвер, 4 березень 2021, 14:25

У Києві оперативники затримали іноземців, які систематично обкрадали клієнтів закладів громадського харчування. Злочинців схопили на вулиці Івана Франка, 46. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" Facebook, передають Патріоти України. Зло...