Нелюдська жорстокість: Окупанти вимагають вбити кілька десятків звірів у кримському зоопарку (відео)

Олег Зубков, який колись сам вітав "русский мир", тепер просить небайдужих людей забрати звірів, інакше йому доведеться їх приспати чи застрелити.

Окупанти змушують хазяїна кримських зоопарків "Казка" та "Тайган" Олега Зубкова вбити 30 ведмедів з його колекції звірів. Причиною є вимоги російської влади закрити заклади. Про це він повідомив на своєму Youtube каналі, передають Патріоти України.

"Чиновниця Ветдепартаменту Оксана Тушина, побувавши з перевіркою в парку левів "Тайган", по абсолютно маразматичним приводам, написала більше десятка приписів і направила їх до різних судів Криму. Крім півмільйонних штрафів чиновниця вимагає призупинити роботу "Тайгана" на 90 днів", - каже він.

Зубков просить небайдужих людей забрати звірів, інакше йому доведеться їх приспати чи застрелити. Він також боїться, що окупанти таким чином змусять його позбутися і інших тварин – левів та тигрів.

Хіти тижня. До забобонного Х*йла повертається стара проблема: "Воля бога буде виконана", - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб "вигнати Путіна"

понеділок, 16 грудень 2019, 1:00

,. Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України. Шаман вдруге йде до Кремля...

То чия Кубань?: У мережі поділилися піснею "Сонце низенько" у виконанні місцевого хору (відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 0:22

Якщо на Кубані співають українські пісні, то хто тоді живе на Кубані? Відповідь очевидна. Пісня - це душа народу. Скільки б московські пропаг*ндони не повторювали, що Кубань, як і решта "Малоросії то "рускій мір", прийде час, і все буде вільна Україна,...