Нелюдська жорстокість: Окупанти вимагають вбити кілька десятків звірів у кримському зоопарку (відео)

Олег Зубков, який колись сам вітав "русский мир", тепер просить небайдужих людей забрати звірів, інакше йому доведеться їх приспати чи застрелити.

Окупанти змушують хазяїна кримських зоопарків "Казка" та "Тайган" Олега Зубкова вбити 30 ведмедів з його колекції звірів. Причиною є вимоги російської влади закрити заклади. Про це він повідомив на своєму Youtube каналі, передають Патріоти України.

"Чиновниця Ветдепартаменту Оксана Тушина, побувавши з перевіркою в парку левів "Тайган", по абсолютно маразматичним приводам, написала більше десятка приписів і направила їх до різних судів Криму. Крім півмільйонних штрафів чиновниця вимагає призупинити роботу "Тайгана" на 90 днів", - каже він.

Зубков просить небайдужих людей забрати звірів, інакше йому доведеться їх приспати чи застрелити. Він також боїться, що окупанти таким чином змусять його позбутися і інших тварин – левів та тигрів.

Частині українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:59

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України. Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених л...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...