Нелюди розуміли, що бабуся замерзне насмерть: В Одесі в сміттєвий бак кинули літню жінку

Невідомі в Одесі викинули літню жінку в один зі сміттєвих баків, розташованих біля пункту обігріву для безпритульних. Там її виявили волонтери, згодом госпіталізували. Інцидент трапився на площі Куликове поле 15 січня, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Погляд із Одеси".

Видання посилається на слова пастора місії "Нове життя" Федора Герасимова. Зазначається, що бабусю в баку для сміття близько 03:00 неділі знайшли люди, які цілодобово працюють у центрі обігріву. Вони вважають, що невідомі зважилися на такий вчинок, думаючи, що пенсіонерка замерзне. Але постраждалій швидко надали першу допомогу, а також відвезли до міської лікарні №11.

"У тих, хто це зробив, немає нічого святого. Вони думали, що бабуся замерзне, і це буде приводом для негативу про роботу пункту, в якому від холодної смерті цього року врятували сотні безхатченків", – прокоментував волонтер.

Інцидент трапився на площі Куликове поле в Одесі

СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері

середа, 24 червень 2026, 10:27

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...