Нема кому заступитись за права "феодалів": У Києві чоловіка в обладунках середньовічного лицаря не пустили в ТРЦ (відео)

Якщо б дивак прихопив списа, меча і виліз на бойового коня, тоді може вийшло б краще, правда ,не надовго

У Києві охорона не пустила в ТРЦ блогера Антона Мурафу в лицарських обладунках. Про це Мурафа поскаржився в Instagram, зазначають Патріоти України.

Чоловік прийшов до ТРЦ Ocean Plaza в повному комплекті лицарських обладунків, у стилі 15-16 сторіч. Проте жоден із охоронців не впустив блогера до ТРЦ, аргументуючи тим, що відвідувач не "проходить за дрес-кодом".

"Я не думав, що в 21-му столітті все ще може бути дискримінація лицарів через зовнішній вигляд. Ocean Plaza я вимагаю пояснень", – написав блогер.


Різке похолодання до - 10º: Українцям дали крижаний прогноз і назвали терміни

неділя, 27 листопад 2022, 11:29

В Україні погоду визначає вплив морозної арктичної повітряної маси, розповів кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич. При цьому найближчими днями очікуються дощі, а на північних і західних областях - мокрий сніг, може навіть бути ожеледиця ...

Відключення електроенергії триватимуть: Українцям розповіли про новорічні гірлянди, які не потребують напруги в мережі

неділя, 27 листопад 2022, 10:56

Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури внаслідок ракетних обстрілів РФ, в Україні запроваджено як планові, так і аварійні відключення електроенергії, передають Патріоти України. Та попри все, українці все-таки прагнуть, хоч скромно, ал...