У Національному природному парку «Тузлівські лимани» в Одеській області штормом викинуло на берег сотні тисяч медуз. Про це повідомив еколог Іван Русєв. За його словами, виявлено викид медуз корнеротів на багатокілометровому пересипу нацпарку. В цілому їх – сотні тисяч , зазначають Патріоти України.
«Вчора відкрили для себе новий випуск медуз Корнерот. Кількість викинутих медуз на всьому пляжі довжиною ночівлі в національному парку становить сотні тисяч», – написав Русєв на своїй сторінці у Facebook.
За даними фахівців, в Чорному морі зустрічається 30 видів медуз, серед яких переважна більшість – дрібні, діаметром не більше 20 мм.
«До великих представників відносяться широко поширена місячна або вухата медуза Аурелія і корнерот. Це медузи-хижаки, що харчуються дрібними планктонними тваринами. Тривалість їхнього життя невелика – близько 1 року», – уточнив фахівець.
Він зазначає, що медузи, як правило, не залучені в харчові ланцюги природних екосистем моря і, їх, за рідкісним винятком поїдання шакалами або воронами, ніхто з представників фауни не розглядає як корм.
«Але хвильові процеси моря скоро їх перетворять на «біологічний пил», який і буде залучений в харчовий ланцюг морських і лиманних екосистем», – зазначає еколог.
Як раніше повідомлялося, після потужного шторму уздовж прибережної зони в Національному природному парку «Тузлівські лимани» на берег викинуло багато сміття та медуз.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...