Немає голих та глиняних хатин: Українка спростувала основні міфи про життя в Мозамбіку

Люди з більш-менш нормальним достатком живуть стільки ж, скільки і європейці.

Киянка Світлана Файс переїхала з Києва до Мозамбіку. У своєму блозі дівчина спростовує основні міфи про життя в спекотній Африці і розповідає про особливості, повідомляють Патріоти України.

"Коли вперше прилетіла до Африки, то здивувала велика кількість сміття на вулицях і відсутність тротуарів. Ніяк не могла звикнути до жінок, які мають рівні осанки і на головах носять великі тюки. Люди дуже позитивні і багато посміхаються", - каже Світлана.

Світлана пригадує, коли їхала до чоловіка, родичі її лякали страшними реаліями життя. Насправді, більшість того, чим залякували виявилась неправдою. Основні міфи, які вже спростувала українка.

Життя в племенах, відсутність нормального одягу

"Ніхто тут не ходить з оголеними грудьми і голою попою. А племена є в Африці, але спробуйте до них навідатися в гості, дороге це задоволення побачити самобутнє життя якогось племені. Я дуже мрію одного разу своїми очима побачити плем'я, їх звичаї, звичаї, як вони готують їжу, їх захоплення, поведінку. Це ж можна тільки про таке мріяти щоб побачити на власні очі", - каже Світлана.

Там тебе покусають комахи, тварини і всякі повзучі тварюки

"Ніхто мене ще не вкусив, не рахуючи малярійного комара, але на щастя малярія обходить стороною, як в принципі і інші хвороби. В європейських країнах, тільки під машинами і від інфарктів, гине народу набагато більше, ніж від хвороб та інших напастей в Африці", - пояснює.

В Африці тільки хатини глиняні з солом'яними дірявими дахами

"Ми звикли, що нам показували передачі по телевізору або фотографії африканського народу живуть в хатинах. Насправді забудова великих міст в Африці мало відрізняється від мегаполісів. Тут є висотні житлові будинки, приватний сектор, ділові центри.

Звичайно, не стану приховувати, що на території континенту ще залишилися дійсно живуть в хатинах, такі як бушмени, але їх дуже мало", - продовжує жінка.

Люди в Африці довго не живуть

Середній показник життя в Африці, це 55 років. Тут низька тривалість життя. Чоловіки рідко доживають до 55 років, жінки до 50 років. Але мова йде про найбідніші верстви населення. Але не можна говорити за всіх жителів континенту, в більш благополучних країнах Африки, тривалість життя коливається у межах 65-75 років. Люди з більш-менш нормальним достатком живуть стільки ж, скільки і європейці. Вони харчуються повноцінно і вітамінно, ведуть рухливий спосіб життя, проходять регулярні медичні обстеження.

Джерело: Gazeta.ua

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...