Немає людини - немає проблеми? Побитого колегами в Дніпрі патрульного звільнили з поліції заднім числом (відео)

Патрульний поліцейський з Дніпра Максим Колиняк, який раніше заявляв про побиття колегами, отримав інформацію про те, що 14 травня був звільнений з посади. Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі Калиняка з керівництвом Управління патрульної поліції (УПП) в Дніпропетровській області, повідомляють Патріоти України із посиланням на місцевий телеканал "D1".

На зустрічі були присутні голова місцевого УПП Андрій Калюжний та начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Олександр Хорольський. Однією з тем розмови стала отримана інформація про нібито звільнення Калиняка з поліції, яке сталося 14 травня. Керівництво обласного Управління патрульної поліції підтвердило цю інформацію.

У відповідь на це Калиняк запитав: "А яким чином я 16-го і 17-го числа заступив на зміну, зі зброєю?"

Калюжний і Хорольський відповіли, що законодавством на виконання дисциплінарного стягнення дається місяць з дня його застосування. Така норма дійсно існує в Дисциплінарному статуті Національної поліції України, зазначає D1. Але в цьому ж документі написано, що стягнення виконується негайно. Що було зроблено і підтверджено керівництвом УПП в Дніпропетровській області.

"На якій підставі вже звільненому Калиняку видавали зброю і відправляли патрулювати вулиці Дніпра - залишається невідомим", - пише D1.

Білоруський доброволець "Моджахед" загинув, захищаючи Україну

субота, 1 квітень 2023, 16:53

Український військовий, родом з Білорусі, Ляшук Данііл загинув, захищаючи Україну від російських загарбників. Про це повідомили військовий капелан Хаджимурад Путілін та бойова група "Вендетта", яку очолював Ляшук, передають Патріоти України. Під час пе...

Місцеві були у паніці: У Тульській області РФ викликав переполох іграшковий дрон (відео)

субота, 1 квітень 2023, 16:43

У суботу, 1 квітня, щось схоже на квадрокоптер перелякало жителів міста Єфремова Тульської області РФ. Про це повідомляють Telegram-канали, передають Патріоти України. Невеликий дрон зачепився за гілки дерева поряд із житловим будинком. Невідомий літал...