"Немає сенсу": Ексфутболіст збірної України відмовився повертатися в Україну, тому що "потім не зможе виїхати звідти"

Ексворотар молодіжної збірної України з футболу Олексій Шевченко пояснив, чому відмовився повертатися до України для продовження кар'єри. Він повідомив, що головною перешкодою стали умови контракту та можливі труднощі з виїздом із країни, передають Патріоти України

Шевченко розповів, що на останніх переговорах із полтавською "Ворсклою" йому запропонували контракт лише на пів року, що його не влаштувало. Він зазначив, що повернення в Україну на такий термін недоцільне, оскільки потім йому не вибратися за кордон.

"Мені немає сенсу повертатися на 3-5 місяців, тому що потім не зможу виїхати звідти", – цитує 33-річного уродженця Дніпра "Український футбол".Крім того, гравець зізнався, що були розбіжності щодо фінансових умов. Після завершення контракту з польським клубом "Заглембє" Шевченко отримав кілька пропозицій з інших країн, зокрема з Молдови, Казахстану, Латвії та Франції.Втім жодна з них не була реалізована. Нещодавно він підписав контракт із казахстанським "Окжетпесом". Шевченко висловив задоволення від цього рішення, вважаючи Казахстан добрим варіантом для продовження кар'єри.

Довідково: Олексій Шевченко – український воротар, вихованець запорізького "Металурга". У 2013 році підписав контракт із київським "Динамо", але не закріпився у складі та вирушив в оренду. Грав за "Говерлу", "Олімпік", грузинські "Торпедо" та "Ділу".

У 2016 році перейшов до "Зорі", а потім виступав за "Карпати" та "Шахтар", де провів кілька сезонів. 2023 року приєднався до "Чорноморця", але незабаром покинув клуб. Грав за молодіжну збірну України. Фіналіст Кубка України 2015/16.

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...