"Неможливо дивитися без сліз": У Києві мати побачила сина-підлітка, який стрибнув з даху багатоповерхівки і загинув (фото)

У Києві підліток вчинив самогубство - він зістрибнув з даху одного з багатоповерхових будинків. Як розповів у Facebook користувач Максим Образенко, на місце трагедії прийшла мати молодої людини, інформують Патріоти України.

За словами свідків, все сталося 13 вересня просто посеред дня, коли хлопець піднявся наверх будинку і зробив фатальний стрибок вниз.

"Сьогодні став свідком трагедії. З даху будинку, де ми живемо, впав підліток. Впав сам. Зайшов у будинок, піднявся наверх і стрибнув", - пише очевидець. Користувач також опублікував кадри з місця трагедії, на яких відображено, як жінка присіла біля тіла загиблого, на іншому знімку загиблий накритий чорною плівкою.

"Жесть. Коли бачиш по ТБ, це одне, коли це сталося майже на твоїх очах і бачиш все це сам - зовсім інше. Через півгодини привели його мати... Це неможливо було дивитися без сліз. Дуже шкода", - додав Образенко.


"Караул, рятуйте-допоможіть!": Лікар розповіла, чому люди почуваються вкрай погано - ось головна причина слабкості і стомлюваності

понеділок, 24 січень 2022, 17:27

Знижений гемоглобін, слабкість, апатія, сухі мляві волосся. Знайомий стан? Виділяють анемію (коли симптоми явні і гемоглобін вже істотно знижений) і залізодефіцитний стан (латентний залізодефіцит, який можна побачити, здавши аналіз на феритин, сироватк...

Працював в одному з місцевих ресторанів: У Польщі за дивних обставин загинув 28-річний українець з Тернополя

понеділок, 24 січень 2022, 14:29

У місті Лодзь у Польщі за нез'ясованих обставин помер 28-річний українець. Юрій Шляхтин був родом з Тернополя і в Польщі працював кухарем в одному з місцевих ресторанів. Деталі повідомили в ТСН, передають Патріоти України. Обставини смерті українця не ...