Неможливо стримати сліз: 5-річна дівчинка на останній стадії раку вийшла заміж за найкращого друга (фото)

Багато людей мріють про власне весілля, але для маленької Елаїд Петерсон це було останнім бажанням перед смертю, передають Патріоти України.

У дівчинки – нейробластома – злоякісна пухлина, яка може з'явитись лише у дітей. Нею хворіє приблизно одна дитина зі ста тисяч. Коли Елаїд та її родина дізнались, що в неї остання стадія раку, дівчинка сіла і написала список речей, які вона хотіла б зробити до смерті.

"Нам у лютому сказали, що лікування може лише продовжити їй життя, і, зрештою, вона не виживе, ми вирішили зробити список речей, які вона хоче і любить робити, щоб у нас було якнайбільше спогадів, – розповіла мама Елаїди Гейл.

У списку дівчинки з Шотландії була поїзда до Діснейленду у Париж, фарбування кімнати у рожевий колір та відвідини зоопарку. Але у списку було ще одне – найзворушливіше бажання: вийти заміж за свого найкращого друга, шестирічного Гарісона Грієра.

Фото: CCTV

Гарісон впродовж року казав Елаїд, що збирається на ній одружитися. Хлопчик навіть позичив одну з каблучок своєї мами, щоб подарувати дівчинці. "У них є магічний зв’язок. Гарісон завжди хотів одружитися з Елаїдою", - розповіла мама хлопчика Стефані. Елаїд зайшла в кімнату за руку зі своїм старшим братом Каллумом під пісню Disney When You Wish Upon a Star.

В оточенні друзів, родини, принцес і супергероїв Елаїд та Гарісона оголосили "найкращими друзями назавжди". Замість обручок діти обмінялися підвісками святого Крістофера як символ спільного шляху, який вони разом пройшли.

Фото: CCTV

"Коли я побачила весілля у її списку бажань, я повинна була знайти спосіб, як це зробити", – пригадує Гейл. На церемонії "чарівна фея" розповіла казку про боротьбу Елаїди, написану її мамою.

Казка розповідає про те, як принцеса Елаїда "не зупинялася ні перед чим, щоб вижити", незважаючи на злого звіра (її рак), який намагався перемогти. "Він забрав її волосся, але не зміг відібрати її усмішку", - писала мама у казці.

Фото: CCTV

Більше 200 людей святкувало весілля двох друзів. "Ми зобов’зані зробити все, щоб зробити її життя легшим, комфортнішим і, що найважливіше – магічним. Вона заслуговує цього. Елаїд – найсміливіша дівчинка на світі", – каже її мама.

Фото: CCTV

Невдовзі після весілля Елаїд померла у колі родини. "Ангели забрали тебе до себе", - написала її мама.

Харків'янка, яка вбила дитину й себе: Поліція назвала причину трагедії (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:44

Перед тим, як зважитися на страшний крок, жінка залишила записку. Правоохоронці розслідують страшну трагедію, що сталася 13 липня у Харкові. У приватному будинку виявили мертвими жінку і її 10-річного сина. У матері були порізані вени, у хлопчика – озн...

Гралися з не меншим захопленням, ніж малюки: Стадо овець залізло на дитячий майданчик (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:30

Як видно на кадрах, вівці спокійно гуляють майданчиком. Кілька тварин забралися на карусель і біжать, розкручуючи її. Незрозуміло, їм дійсно подобається кататися, або тварини не можуть зупинити карусель, щоб зійти з неї, так як продовжують бігти, але в...