Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном.

Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але сповнені деталей та фарб. Всі шедеври художниця створює на власному оці, використовуючи в основному тіні для повік, підводки, акварелі й, звичайно, мініатюрні кисті. Автор задіє не тільки повіку, але також брову та вії. Сьогодні роботами дівчини захоплюються 236 тисяч дописувачів в Instagram, передають Патріоти України.

В її творчості часто присутні відсилання до поп-культури, зокрема до фільмів та телешоу, а також до сцен з казок. Тал зазначає, що їй вдається черпати натхнення з усього, що їй доводиться бачити - з тваринного світу і природи, ну і, звичайно ж, з соціальних проблем.

"Я завжди любила мистецтво і макіяж, тому малювання на очах було моїм способом змішати ці дві пристрасті. Я використовую повіку як полотно, щоб розповідати історії і надихати людей. Цим я почала займатися багато років тому з малювання тварин і казок на очах, зі згодом же мої малюнки на очах ставали все більш деталізованими та складними", - розповіла художниця.

Звичайно, макіяж виглядає специфічно і навряд чи підійде для повсякденного виходу, але якщо раптом вас запросять на тематичну вечірку або вирішите зробити фантастичну фотосесію, то деякі варіанти будуть дуже до речі.


Кремлівська пропаганда захльобується від екстазу: Нова російська вакцина проти коронавірусу показала 100-відсоткову ефективність. Апробовано на 86 "кроликах"

вівторок, 19 січень 2021, 20:59

Ефективність вакцини складається з її імунологічної ефективності та профілактичної ефективності. За результатами 1-2-й фаз клінічних досліджень, імунологічна ефективність вакцини "ЕпіВакКорона" становить 100%", - заявили в прес-службі відомства. Зазнач...

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...