
Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що сумує за тими часами, коли в Росії "царювали баби", а державні пости роздавали через ліжко. Ностальгією про "славне" минуле країни-агресора всесвітньо відомий військовий злочинець поділився у своєму Телеграм, передають Патріоти України.
"Спостерігаючи повсюдне убозтво у владних кріслах, мимоволі зітхнеш про часи "сивих орлів Катерини"... царювали баби, правили і воювали їхні фаворити", – написав він.
Гіркін зазначив, що прихід до влади "через альков" вважався ганебним навіть у ті часи, але катерининських фаворитів він вважає більш грамотними управлінцями, ніж нинішнє керівництво РФ. "Згадуючи Орлова-Чесменського і Потьомкіна-Таврійського, і порівнюючи їх з "продуктами пізньо-радянської дрібної бюрократії" – неможливо втриматися від ностальгічного подиху", – пише Гіркін.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...