"Неможливо забути пісні, під які ти виріс": Слава Камінська з-за кордону обурила українців постом про російську музику

Слава Камінська, яка раніше заступилася за російську мову в Україні та нарвалася на хейт, знову обурила українців. Колишня солістка гурту "НеАнгели", яка під час повномасштабного вторгнення живе на Тенеріфе (Іспанія), заявила, що продовжує слухати музику російських виконавців, зокрема пісні, на яких виросла. Пост на захист російської музики українська співачка виклала в Instagram, передають Патріоти України.

Серед виконавців, які досі в плейлисті Камінської, - путініст і фігурант бази "Миротворець" Міша Фомін (гурт Hi-Fi), гурт "Иванушки International", що виступав в окупованому Криму, "хороша руська" Земфіра, котра продовжує сплачувати податки у РФ, екссолістка "Гости из Будущего" Єва Польна, яка продовжує співати на пропагандистських заходах. "Останнім часом дедалі частіше слухаю "Гостей из будущего", Hi-Fi, Земфіру, Губіна, "Иванушек"... Це не просто треки з нульових - це емоційна матриця покоління", - заявила екссолістка "НеАнгелів".

"Ми можемо вивчити будь-яку мову, адаптуватися, переїхати, стати ким завгодно. Але неможливо змусити себе забути те, під що ти ріс. Музика вбудована в нас не словами - вона вбудована емоціями. Ти слухаєш - і згадуєш, яким ти був. Прокручуєш у голові сцени життя, як стару плівку. Це не про вибір. Це про пам'ять", - додала вона.

Камінська вважає, що слухати російську музику - "не значить вибрати сторону" Росії, яка здійснює страшні воєнні злочини в Україні, цинічно вбиваючи українців, або виконавців, що підтримують війну. "Слухати - означає згадувати, відчувати, бути собою", - впевнена співачка.

Українців обурило, що Слава Камінська, яка до великої війни була топартисткою в Україні, пише такі пости на четвертому році повномасштабного російського вторгнення.


Звичайна прогулянка може знизити ризик смерті на 40% - вчені пояснили, як це працює

вівторок, 15 липень 2025, 6:25

Ходьба, пробіжка чи навіть активне прибирання можуть буквально продовжити ваше життя! Глобальний аналіз 85 наукових досліджень із участю 7 мільйонів людей довів: регулярна фізична активність знижує ризик передчасної смерті майже на 40%. І це не магія -...

Чи справді "Титанік" вважали непотоплюваним до трагедії? Знайдено документ 1911 року, що розкриває правду

вівторок, 15 липень 2025, 6:00

З моменту катастрофи, що сталася 15 квітня 1912 року, "Титанік" увійшов у історію як "непотоплюване судно, що потонуло". Проте чи дійсно його називали таким до першого плавання, передають Патріоти України. Нові історичні дані змінюють загальноприйняте ...