У Волинській області підліток заліз на опору лінії електропередач та загинув від ураження струмом. Про це повідомляється на сторінці компанії "Волиньобленерго" в Facebook, передають Патріоти України.
"Чергові дитячі пустощі призвели до смерті дитини від ураження електричним струмом. 16-річний підліток увечері 27 травня заліз на опору повітряної лінії 35 кВ в Ківерцівському районі, де сталося ураження електричним струмом, в результаті дитина загинула", - наголошується в повідомленні.

Компанія закликала батьків піклуватися про безпеку дітей та стежити за ними, щоб уникнути подібних випадків.
"Підлітки, піднімаючись на електроопору, не замислюються про небезпеку, якій піддають себе. Об'єкти електричних мереж та їх конструктивні елементи - це не місце для розваг!" - підкреслили у "Волиньобленерго".
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...