У Волинській області підліток заліз на опору лінії електропередач та загинув від ураження струмом. Про це повідомляється на сторінці компанії "Волиньобленерго" в Facebook, передають Патріоти України.
"Чергові дитячі пустощі призвели до смерті дитини від ураження електричним струмом. 16-річний підліток увечері 27 травня заліз на опору повітряної лінії 35 кВ в Ківерцівському районі, де сталося ураження електричним струмом, в результаті дитина загинула", - наголошується в повідомленні.

Компанія закликала батьків піклуватися про безпеку дітей та стежити за ними, щоб уникнути подібних випадків.
"Підлітки, піднімаючись на електроопору, не замислюються про небезпеку, якій піддають себе. Об'єкти електричних мереж та їх конструктивні елементи - це не місце для розваг!" - підкреслили у "Волиньобленерго".
Командир бригади, чиї бійці ремонтували його житло на Черкащині, залишається без посади та на свободі. За інформацією слідства, прокурори клопотали про відсторонення чоловіка від посади командира 43‐ї окремої артилерійської бригади ще на два місяці. А...
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...