Ненавмисно зіпсували: Пара дописала пензлями картину ціною $416 тис.

Люди просто не зрозуміли нюанси виставки.

Твір мистецтва вартістю $416 тис. пошкодила подружня пара, яка неправильно зрозуміла виставку в галереї, повідомляють Патріоти України.

Чоловік і жінка, яким орієнтовно 20 років, відвідали виставку вуличного мистецтва в торговому центрі Lotte World Mall у Сеулі. Вони скористалися пензлями й горщиками з фарбою, залишеними поруч із великою картиною, створеною жителем Нью-Йорка Джоном Ендрю Перелло, на прізвисько JonOne. Про це пише Daily Star.

Припустивши, що горщики й пензлі - запрошення додавати щось від себе до картини, пара додала кілька мазків темно-зеленої фарби в середину картини. Художні матеріали були частиною експозиції, представляючи інструменти, які JonOne використовував для твору.

"Фарби й пензлі, якими працював художник, складають повний набір із полотном. Художні матеріали - частина виставки, щоб допомогти висвітлити історію творчості художника", - пояснив куратор виставки Кан Ук.

Працівники галереї помітили невеликі зміни в неділю, 4 квітня, і перевірили систему відеоспостереження, щоб встановити винних.

"Ми негайно зателефонували в поліцію і поговорили зі страховою компанією щодо пошкодженого твору мистецтва. Але як відповідальне агентство зробимо все, щоб мінімізувати шкоду для пари, яка ненавмисно зіпсувала роботу", - каже Кан.

Після того, як поліція Сеула знайшла і допитала пару, власники галереї відмовилися висувати звинувачення і пару звільнили. За словами агента, Перелло не планує реагувати на інцидент.

За словами корейського експерта Ха Дже Гина, такі речі, мабуть, відбуватимуться дедалі частіше через особливості сучасного мистецтва. Згідно з місцевими новинами робота JonOne, створена 2016 року, привернула зараз значно більше уваги в Південній Кореї, ніж це було задовго до інциденту. Твір експонуватиметься на виставці Street Noise в торговому центрі Lotte World до 13 червня, але працівники галереї поставили перед картиною загородження з додатковими знаками: "Не чіпати!"

Хіти тижня. "Укрзалізниця" чекає! Береза ​​потролив Лещенка через виступ його дружини в Росії показовим фото - дуже пікантний кадр

неділя, 16 травень 2021, 0:10

Колишній народний депутат Борислав Береза висміяв спробу члена наглядової ради "Укрзалізниці" Сергія Лещенка виправдати виступ своєї дружини Анастасії Топольського (Dj Nastia) на секс-вечірці в Москві. Політик опублікував кумедний кадр, в якому дівчина...

З архіву ПУ. На рахунок телефону перекидають гроші! Українців попередили про небезпечну аферу

субота, 15 травень 2021, 23:55

"Можливо, моя історія комусь допоможе. Два дні тому на мобільний телефон в 3.00 год ночі надійшло 9 грн. від невідомого абонента", - розповіла Ольга Андрійчук на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України. Цитуємо далі:. "В 4.00 ночі з ць...