Неодмінний фактор наявності життя: Марсохід NASA спантеличив вчених сенсаційним відкриттям на Червоній планеті

Планетохід Curiosity виявив незвичайні викиди кисню на Марсі, незвичайне явище неабияк спантеличило вчених на Землі. Про це повідомляється на сайті американського аерокосмічного агентства NASA, зазначають Патріоти України.

Так, за даними вчених, на Червоній планеті над кратером Гейла була виявлена зміна рівня газу. Причому ці зміни, як вказують у NASA, є сезонними, тобто рівень домішок у атмосфері на планеті залежить від пори року.

Вчені виявили, що влітку кількість кисню на Марсі збільшується на 30%, а взимку різко зменшується. Фізики поки не встановили причину такого явища.

Слід зазначити, що раніше про зміну рівня кисню в атмосфері Марса казав професор Г. Тихов з Академії наук СРСР. Після вивчення схожого на Червону планету середовища у Субарктиці він зробив висновок, що раніше Марс був покритий рослинами і через з'єднання древніх рослин у грунті планети там може регулярно рости рівень кисню.

"Це ж наш Петруша": Жителі Куп'янська впізнали пітона, якого українські військові врятували з танка окупантів (відео)

субота, 28 січень 2023, 23:53

Врятованого бійцем ЗСУ плазуна назвали "Куп'янськом". Зазначають, що він може бути Петрушею, який жив на Харківщині у готельно-ресторанному комплексі "Камелот". Адміністраторка готелю Валентина Литвинова дізналась про інцидент зі ЗМІ. Каже, що плазун б...

У Молдові через негоду перекинувся автобус, який їхав до Одеси (фото)

субота, 28 січень 2023, 23:29

У суботу, 28 січня, близько 17:30 в місті Троїца-Ноуе автобус Setra з'їхав з дороги та перекинувся. Відомо, що автобус рухався з Кишинева до Одеси, в салоні перебував 21 пасажир, інформують Патріоти України. ДТП трапилась на трасі R-30 в Аненій-Нойсько...