Неодмінний фактор наявності життя: Марсохід NASA спантеличив вчених сенсаційним відкриттям на Червоній планеті

Планетохід Curiosity виявив незвичайні викиди кисню на Марсі, незвичайне явище неабияк спантеличило вчених на Землі. Про це повідомляється на сайті американського аерокосмічного агентства NASA, зазначають Патріоти України.

Так, за даними вчених, на Червоній планеті над кратером Гейла була виявлена зміна рівня газу. Причому ці зміни, як вказують у NASA, є сезонними, тобто рівень домішок у атмосфері на планеті залежить від пори року.

Вчені виявили, що влітку кількість кисню на Марсі збільшується на 30%, а взимку різко зменшується. Фізики поки не встановили причину такого явища.

Слід зазначити, що раніше про зміну рівня кисню в атмосфері Марса казав професор Г. Тихов з Академії наук СРСР. Після вивчення схожого на Червону планету середовища у Субарктиці він зробив висновок, що раніше Марс був покритий рослинами і через з'єднання древніх рослин у грунті планети там може регулярно рости рівень кисню.

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...