"Неоплачені оренди залів після концертів, виступ за опозиційну партію...": Melovin нагадав Ірині Федишин, чому вона не має права засуджувати інших

В інтерв'ю Славі Дьоміну Меловін розповів, що порадив би тим українським артистам, у репертуарі яких переважають пісні російською мовою, передають Патріоти України.

«Я думаю, що пісні можна було б і перекласти й не співати російською. Загалом зараз у мене, моїх друзів, сім'ї, російська мова викликає негативні емоції. У мене є друзі у Росії, які допомагають, надсилають гроші й не згодні з путінським режимом. Вони так, бояться виходити. Якби вийшов увесь натовп», — говорить він.

Співак Меловін, який минулого року отримав нагороду від громадської організації КиївПрайд, прокоментував скандал з Іриною Федишин. Як відомо, під час інтерв'ю блогерці Аліні Доротюк артистка заявила, що вважає представників ЛГБТ «грішниками», яким доведеться «відповідати перед Богом».

Дьомін запитав у Меловіна, чи вважає він Федишин гомофобкою. «Звичайно, гомофобка. А хто вона? Я лише заспокоївся, а ти знову. Коли людина говорить про релігію, що вона за кохання. Я тоді не розумію, за яке вона кохання, і чому вона вважає, що має право говорити, що інші не мають любові і вони „грішники“. На Федишин теж можна нарити: неоплачені оренди залів після концертів, виступ за опозиційну партію у 2018 році. Але я не хочу впадати до її рівня, і комусь розповідати про його гріхи», — зазначив співак.

«Мені здається, у 21 столітті писати таке людині. Дуже багато прикривається моментом, що вона має право, це її думка. Нікому не потрібна думка, бл*дь Федишин. Кому потрібна ця твоя думка? Ну дурепа дурепою», — коментує Меловін.

Виконавець додав, що організація КиївПрайд збирає гроші для ЗСУ, а його друзі, представники ЛГБТ, також воюють на передовій. «Лише з моїх знайомих, шестеро людей знаходяться на передовій», — висловився Меловін.

Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...