Непереможний український боксер брутально нокаутував співвітчизника (відео)

Українець Єгор Великовський (11−0, 7 КО) здобув свою одинадцяту перемогу на професійному рингу. У рамках вечора боксу в Мюнхені українець переміг співвітчизника Петра Лакоцького (3−5, 3 КО), передають Патріоти України.

Зі старту бою Лакоцький показував активний бокс, який дав свої результати — Великовський у другому раунді пропустив лівий боковий і схопився за канати, щоб не впасти. Рефері нокдаун не зафіксував.

Потім Великовський вибухнув, почавши завдавати шкоди супернику. У сьомому раунді Єгор потряс Петра, але гонг його врятував. Уже в наступній трихвилинці Великовський забив співвітчизника в кутку, в результаті рефері втрутився.


"Найкраще!": Залужний показав нове фото з дружиною

субота, 25 травень 2024, 22:29

Подружжя зробило селфі, щиро усміхаючись. Українці з захопленням відреагували на фото Залужних. Коментарі під публікацією сповнені слів підтримки та теплих побажань. Зазначимо, дружина Валерія Залужного Олена поруч із ним вже понад 20 років. Подружжя в...

За графіком: У ДТЕК розповіли, скільки українцям доведеться жити з відключеннями електроенергії

субота, 25 травень 2024, 21:25

Енергетикам не вдасться швидко відновити пошкоджені об'єкти генерації. У деяких випадках ремонт може тривати до 10 місяців і при умові, що є достатня кількість коштів на роботи та нове обладнання. Крім того, щоб відновити генерацію, необхідно забезпечи...