
Непересічна автопригода сталась напередодні на Рівненщині. Тут нетверезий водій вʼїхав у світлофор та самостійно викликав поліцейських. Про це повідомили у Патрульній поліції Рівненської області, інформують Патріоти України.
«На лінію 102 звернувся чоловік та повідомив, що він, керуючи автомобілем Fiat, не впорався з керування та наїхав на світлофорний об'єкт. На місці події патрульні з'ясували, що водій автомобіля Fiat не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не вибрав безпечної швидкості руху, внаслідок чого наїхав на світлофорний об'єкт», – йдеться у повідомленні.
Під час спілкування із водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного спʼяніння. 27-річний водій погодився пройти огляд, експертиза показала у його крові алкоголь – 2,24 проміле. Тепер водієві доведеться відповідати за порушення ПДР, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди, а також за нетверезе водіння.


Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...
Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...