
Непересічна автопригода сталась напередодні на Рівненщині. Тут нетверезий водій вʼїхав у світлофор та самостійно викликав поліцейських. Про це повідомили у Патрульній поліції Рівненської області, інформують Патріоти України.
«На лінію 102 звернувся чоловік та повідомив, що він, керуючи автомобілем Fiat, не впорався з керування та наїхав на світлофорний об'єкт. На місці події патрульні з'ясували, що водій автомобіля Fiat не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не вибрав безпечної швидкості руху, внаслідок чого наїхав на світлофорний об'єкт», – йдеться у повідомленні.
Під час спілкування із водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного спʼяніння. 27-річний водій погодився пройти огляд, експертиза показала у його крові алкоголь – 2,24 проміле. Тепер водієві доведеться відповідати за порушення ПДР, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди, а також за нетверезе водіння.


У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...