Неподалік від ДАПу: Блогер показав найнебезпечніший район окупованого Донецька (відео)

Чоловік показав, як виглядають зруйновані будівлі і магазини, які до сих пір стоять з розбитими вікнами.

Донецький блогер на своєму Ютуб-каналі показав прогулянку в районі Путилівки в Київському районі міста. У коментарі до побаченого він повідомив, що не був у цих місцях з початку бойових дій, передають Патріоти України.

Чоловік показав, як виглядають зруйновані будівлі і магазини, які до сих пір стоять з розбитими вікнами. За його словами, транспорт тут курсує, і можна побачити поодиноких перехожих. Блогер показав і місцевий ринок, де зазначається невелике пожвавлення, проте, зовсім не таке, як було в довоєнні роки.

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.