Непогано влетіло: Колишнього главу бойовиків "ДНР" Трапезникова побив у Росії губернатор Калмикії

Губернатор Калмикії, а в минулому багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу Бату Хасіков побив голову міської адміністрації Елісти Дмитра Трапезникова, відомого також так екс-бойовика самопроголошеної "ДНР", передають Патріоти України.

Розбірки закінчилися для Трапезникова госпіталізацією, повідомили місцеві Telegram-канали. Інші джерела стверджують, що Хасиков нібито останнім часом поводився «досить напружено, місцями неадекватно».

Так, наприклад, раніше він у присутності інших чиновників погрожував міністру охорони здоров'я республіки «демонстрацією прийомів кікбоксингу». Цікаво, що зовсім нещодавно Хасіков називав Трапезникова ефективним менеджером.

Газпром прикручує українську "трубу": Зеркаль розповіла, як відіб'ється на українських споживачах дефіцит "блакитного палива"

понеділок, 25 жовтень 2021, 11:22

Транзит газу Україною скоротився на 30% у річному обсязі, якщо Нафтогаз і буде обмежувати поставки українським споживачам, то лише підприємствам. Про це заявила Радіо Свобода радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль, зазначають Патріоти України...

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...