"Непомітно втрачають роки": Кияни живуть на 20 років менше від європейців

Кожен киянин на рік вдихає 50 кг шкідливих речовин(оксид вуглецю, пил, оксид азоту та сірки).

Екологічна ситуація у Києві стрімко погіршується з року в рік. Кияни дихають забрудненим повітрям, п’ють отруйну воду та потопають у смітті. Про причини та наслідки погіршення стану довкілля на своїй сторінці у Фейсбук написав лідер партії "Екологічна Альтернатива" Єгор Фірсов, передають Патріоти України.

"За останні роки екологічна ситуація у Києві різко погіршилася. Причин багато – збільшення викидів від автотранспорту, брудна вода та водойми, застаріла система промисловості, яка працює без фільтрів та модернізації, засмічення територій і застаріла система поводження з відходами. Усе це – фактори ризику. Кожен киянин на рік вдихає 50 кг шкідливих речовин(оксид вуглецю, пил, оксид азоту та сірки). Це може призвести до захворювань: серцево-судинних, респіраторних та навіть онкологічних", – застеріг Фірсов.

Не менші проблеми, за словами політика, мають кияни і з питною водою, більше половини запасів якої не відповідає санітарним нормам. "69% питної води у Києві не відповідає санітарним нормам. Фактично з крану киян тече Дніпро. А це означає, що разом з водою, ми вживаємо коктейль з ртуті, свинцю, хлоридів та багато чого іншого. Це, у свою чергу, може призвести до нервових розладів, онкологічних захворювань, розладів нирок та печінки", – підкреслив Фірсов.

Такі катастрофічні показники – наслідок того, що Київ потопає у смітті, переконаний політик. "Використання застарілих звалищ та полігонів призводить до забруднення води та повітря. Наприклад, свинець, кадмій та ртуть, які містяться у батарейках, викликають важкі захворювання мозку та нервові розлади. А ртуть з люмінісцентних ламп, потрапляючи в організм людини, сильно вражає нервову систему", – наголосив Фірсов.

Для киян така ситуація з довкіллям є вкрай небезпечною, вона вже суттєво вплинула на середню тривалість життя мешканців української столиці. "Багато хто не помічає цих наслідків, адже вони не завжди очевидні. Інколи, це просто головний біль, тиск, недомагання або якісь інший незначний симптом. Серйозні захворювання розвиваються з часом. І лише через декілька років, ми фіксуємо сумну статистику – кияни живуть не 80-90 років, як у Європі, а на 15-20 років менше. Ми втрачаємо життя непомітно", – підкреслив Фірсов.

У Києві водій закрив держномер мотоцикла жіночою білизною та поплатився за це (фото)

субота, 17 квітень 2021, 0:32

Якщо чоловік хотів пожартувати, то можна сказати, що жарт обійшовся йому зовсім недешево. У Києві мотоцикліст закрив державний номер свого транспортного засобу предметом жіночої білизни й був оштрафований на 850 гривень. Про це на своїй сторінці у Fac...

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...