​Непоправна втрата: Від коронавірусу помер знаменитий діяч українського боксу Володимир Гендлін

Володимир Гендлін став зіркою боксу, працюючи з мікрофоном. Його на рідкість фаховий словесний супровід поєдинків у ринзі став лікбезом для мільйонів любителів спорту, зазначають Патріоти України. Майстер мікрофону переніс дві операції на серці й заразився корона вірусом.

Телевізійний коментатор Володимир Гендлін, який спеціалізувався на програмах про бокс, помер на 85-му році життя. Про це повідомив його син.

«Батько помер. Це сталося через пневмонію. Я так розумію, що це пов'язано з коронавірусом», – розповів Володимир Гендлін-молодший.

Володимир Гендлін-старший до телевізійної кар'єри сам займався боксом, отримавши звання майстра спорту. На любительському рингу він провів 51 бій, в яких здобув 50 перемог.

Він часто коментував боксерські поєдинки за участю українських боксерів, зокрема братів Віталія та Володимира Кличків.

9 березня у Гендліна стався інфаркт. Він переніс дві операції. Коли виписався з лікарні, відчув себе погано. Тести на коронавірус були негативні. Але 26 березня лікарі «швидкої» встановили наявність антитіл і зробили висновок, що пацієнт переніс COVID-19, якого не помітив. Захворювання дало ускладнення у вигляді пневмонії 4 квітня коментатора підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

Володимир Гендлін працював дитячим тренером з боксу у Кисловодську, телевізійним журналістом, експертом, у тому числі на телеканалі «Інтер».

Львів святкує День міста: Лицарі в латах візьмуть під сторожу Ратушу з Садовим

четвер, 6 травень 2021, 5:45

Планують лише один офіційний захід. Про це повідомили на брифінгу Львівської міської ради, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Еспресо.Захід". 6 травня о 13:00 біля входу в Ратушу Львівська міськрада спільно з військово-історичним центром "О...

Хіти тижня. На околиці Львова знайдено "зачарований" скручений меч 1500-річної давнини

четвер, 6 травень 2021, 3:00

Тепер історикам та археологам доведеться поламати голову, в зв'язку з яким ритуалом коштовна як на той час зброя була понівечена таким чином. Під час старту будівництва Північної об'їзної дороги навколо Львова біля села Малі Підліски археологи виявили ...