
У Миколаєві 15-річного підлітка підозрюють у смертельному наїзді на 11-річну дівчинку. Вона йшла нерегульованим пішохідним переходом, коли на неї налетіла "Славута" й зникла з місця ДТП, зазначають Патріоти України.
Аварія сталася 17 вересня близько 19:20 біля будинку № 20 по вул. Степовій. Покинуте авто розшукали згодом, повідомили у відділі комунікації обласної поліції 18 вересня.
"Водій автомобіля "Славута" світло-зеленого кольору збив 11-річну дівчинку-пішохода, що перетинала дорогу. Дитина від отриманих травм померла дорогою до лікарні. Покинуте авто з характерними для ДТП пошкодженнями знайшли за кілька кілометрів. А через деякий час встановили трьох осіб, які були у транспортному засобі. За попередньою інформацією, автівкою міг керувати 15-річний місцевий мешканець", - розповіли поліцейські.
Слідчі відкрили кримінальне провадження. Призначили низку експертиз, за висновками яких у тому числі буде достовірно встановлено, хто саме керував автомобілем у момент автопригоди. Встановлюють всі обставини ДТП та її причини.
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...