
У Миколаєві 15-річного підлітка підозрюють у смертельному наїзді на 11-річну дівчинку. Вона йшла нерегульованим пішохідним переходом, коли на неї налетіла "Славута" й зникла з місця ДТП, зазначають Патріоти України.
Аварія сталася 17 вересня близько 19:20 біля будинку № 20 по вул. Степовій. Покинуте авто розшукали згодом, повідомили у відділі комунікації обласної поліції 18 вересня.
"Водій автомобіля "Славута" світло-зеленого кольору збив 11-річну дівчинку-пішохода, що перетинала дорогу. Дитина від отриманих травм померла дорогою до лікарні. Покинуте авто з характерними для ДТП пошкодженнями знайшли за кілька кілометрів. А через деякий час встановили трьох осіб, які були у транспортному засобі. За попередньою інформацією, автівкою міг керувати 15-річний місцевий мешканець", - розповіли поліцейські.
Слідчі відкрили кримінальне провадження. Призначили низку експертиз, за висновками яких у тому числі буде достовірно встановлено, хто саме керував автомобілем у момент автопригоди. Встановлюють всі обставини ДТП та її причини.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...