
У Миколаєві 15-річного підлітка підозрюють у смертельному наїзді на 11-річну дівчинку. Вона йшла нерегульованим пішохідним переходом, коли на неї налетіла "Славута" й зникла з місця ДТП, зазначають Патріоти України.
Аварія сталася 17 вересня близько 19:20 біля будинку № 20 по вул. Степовій. Покинуте авто розшукали згодом, повідомили у відділі комунікації обласної поліції 18 вересня.
"Водій автомобіля "Славута" світло-зеленого кольору збив 11-річну дівчинку-пішохода, що перетинала дорогу. Дитина від отриманих травм померла дорогою до лікарні. Покинуте авто з характерними для ДТП пошкодженнями знайшли за кілька кілометрів. А через деякий час встановили трьох осіб, які були у транспортному засобі. За попередньою інформацією, автівкою міг керувати 15-річний місцевий мешканець", - розповіли поліцейські.
Слідчі відкрили кримінальне провадження. Призначили низку експертиз, за висновками яких у тому числі буде достовірно встановлено, хто саме керував автомобілем у момент автопригоди. Встановлюють всі обставини ДТП та її причини.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...