Група дослідників з Університету штату Огайо та Університету Мічигану в США провела невелике дослідження, під час якого змогла переконливо довести зв’язок головного болю і нервового напруження, передають Патріоти України.
У лабораторному дослідженні 17 добровольцям було доручено перемістити легку коробку в інше місце, надівши датчики руху, щоб виміряти, яке навантаження відчуває їхній хребет і спина.
Спочатку їм говорили, що вони рухаються правильно. Але потім відгуки ставали все більш негативними, учасникам говорили, що вони виконують завдання незадовільно.
Порівнюючи оцінки дискомфорту учасників з механічними навантаженнями на хребет людей, дослідники виявили, що пікові навантаження на хребет збільшувалися на 10−20%, коли люди почувалися засмученими негативним зворотним зв’язком, порівняно з тим, коли їх хвалили.
При цьому про зв’язок хребта і головного болю відомо давно. Своїм дослідженням учені хотіли підкреслити той факт, що головний біль є продуктом складних психоемоційних і фізичних процесів.
Вони сподіваються, що їхні результати допоможуть переосмислити підхід до лікування хронічного головного болю.
В Україні до кінця вересня буде зберігатися суха та тепла погода. Проте вже з початку жовтня до нас завітає атмосферний фронт з дощами.Про це на своїй сторінці в соцмережі написала синоптикиня Наталка Діденко. За її словами, з 1 жовтня до України завіт...
Сьогодні, 26 вересня, почалась робота української делегації з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Від цього залежить, насамперед, другий перегляд програми розширеного фінансування (EFF) на $1 млрд. Про це написав у Telegram народний депутат Ярослав Желе...